6 Ağustos / 1. Gün

10.00 – 12.00 – Atölye

Doğaçlama Tekniğiyle Karakter Yaratmak / Kamp Alanı
Burak Özbaykuş

Hikaye Anlatmak / Kamp Alanı
Cengiz Toraman

Oyunculuk Eğitiminde Yaratıcı Drama / Çağan Irmak Sahnesi
Kemal Oruç

Yazarlık Atölyesi / Kamp Alanı
Nimet Erdem

13.00 – 15.00 / Atölye

Queer Tango / Çağan Irmak Sahnesi
Faysal Tekoğlu

Mim Atölyesi / Kamp Alanı
İlker Kılıçer

13.00 – 15.00 / Söyleşi

Politik Tiyatro Deyince… / Kamp Alanı
Vecdi Sayar

16.00 – 18.00 / Atölye

Ritüelden Oyuna Oyunculuk / Kamp Alanı
Hamit Demir

Doğaçlama Oyunculuk / Kamp Alanı
Burak Candan

Beden ve Diğer Şeyler / Çağan Irmak Sahnesi
Seranay Oğuz

19.00 – 20.15 / Söyleşi

İnsanı İnsanlaştıran Değerler Ya Da Aşk, Sanat, Başkaldırı, Mücadele / Kamp Alanı
Sibel Özbudun, Temel Demirer

21.30 – 23.00 / Açılış Oyunu

Sözcükler Can Yücel’i Özler / Sığacık Kale İçi
Tiyatro Simurg

23.30 – 00.30 / Tiyatro Sinema Sohbeti

Nebil Sayın, İrem Altuğ / Kamp Alanı

7 Ağustos / 2. Gün

10.00 – 12.00 – Atölye

Doğaçlama Tekniğiyle Karakter Yaratmak / Kamp Alanı
Burak Özbaykuş

Hikaye Anlatmak / Kamp Alanı
Cengiz Toraman

Oyunculuk Eğitiminde Yaratıcı Drama / Çağan Irmak Sahnesi
Kemal Oruç

Yazarlık Atölyesi / Kamp Alanı
Nimet Erdem

13.00 – 15.00 / Atölye

Queer Tango / Çağan Irmak Sahnesi
Faysal Tekoğlu

Mim Atölyesi / Kamp Alanı
İlker Kılıçer

Işık Atölyesi / Çağan Irmak Sahnesi
Yüksel Aymaz

16.00 – 18.00 / Atölye

Ritüelden Oyuna Oyunculuk / Kamp Alanı
Hamit Demir

Doğaçlama Oyunculuk / Kamp Alanı
Burak Candan

Beden ve Diğer Şeyler / Çağan Irmak Sahnesi
Seranay Oğuz

19.00 – 20.15 / Sohbet

Kamera Önü Oyunculuk Üzerine Sohbet
İrem Altuğ

21.30 – 23.00 / Oyun

Bahtsız Cumhur / Sığacık Kale İçi
Tiyatro Figür

23.30 – 00.30 / Tiyatro Sohbeti

Orhan Aydın, Orhan Alkaya / Kamp Alanı

8 Ağustos / 3. Gün

10.00 – 12.00 – Atölye

Doğaçlama Tekniğiyle Karakter Yaratmak / Kamp Alanı
Burak Özbaykuş

Hikaye Anlatmak / Kamp Alanı
Cengiz Toraman

Oyunculuk Eğitiminde Yaratıcı Drama / Çağan Irmak Sahnesi
Kemal Oruç

Yazarlık Atölyesi / Kamp Alanı
Nimet Erdem

13.00 – 15.00 / Atölye

Queer Tango / Çağan Irmak Sahnesi
Faysal Tekoğlu

Mim Atölyesi / Kamp Alanı
İlker Kılıçer

Işık Atölyesi / Çağan Irmak Sahnesi
Yüksel Aymaz

Karakterin Dramatik Yazındaki Yolculuğu / Kamp Alanı
Kamer Yıldız Ok

Uygulamalı Rol Dramaturjisi / Kamp Alanı
Yasemin Tüzün

16.00 – 18.00 / Atölye

Ritüelden Oyuna Oyunculuk / Kamp Alanı
Hamit Demir

Doğaçlama Oyunculuk / Kamp Alanı
Burak Candan

Beden ve Diğer Şeyler / Çağan Irmak Sahnesi
Seranay Oğuz

Tiyatro Tarihinin Beş Dönemi Üzerine / Kamp Alanı
Çetin Ok

19.00 – 20.15 / Sohbet

“Köprü”
Enis Rıza Sakızlı, Işıl Özgentürk, Ragıp Yavuz / Kamp Alanı

21.30 – 23.00 / Oyun

Kuvayi Milliye Destanı / Sığacık Kale İçi
Samsun Sanat Tiyatrosu

23.30 – 00.30 / Tiyatro Sohbeti

Sanatta İfade Özgürlüğü, Sansür
Şevket Uyanık / Kamp Alanı

00.30 – 01.30 / Dinleti

Praksis / Kamp Alanı

9 Ağustos / 4. Gün

10.00 – 12.00 – Atölye

Doğaçlama Tekniğiyle Karakter Yaratmak / Kamp Alanı
Burak Özbaykuş

Hikaye Anlatmak / Kamp Alanı
Cengiz Toraman

Oyunculuk Eğitiminde Yaratıcı Drama / Çağan Irmak Sahnesi
Kemal Oruç

Yazarlık Atölyesi / Kamp Alanı
Nimet Erdem

13.00 – 15.00 / Atölye

Queer Tango / Çağan Irmak Sahnesi
Faysal Tekoğlu

Mim Atölyesi / Kamp Alanı
İlker Kılıçer

Işık Atölyesi / Çağan Irmak Sahnesi
Yüksel Aymaz

Karakterin Dramatik Yazındaki Yolculuğu / Kamp Alanı
Kamer Yıldız Ok

Uygulamalı Rol Dramaturjisi / Kamp Alanı
Yasemin Tüzün

16.00 – 18.00 / Atölye

Ritüelden Oyuna Oyunculuk / Kamp Alanı
Hamit Demir

Doğaçlama Oyunculuk / Kamp Alanı
Burak Candan

Beden ve Diğer Şeyler / Çağan Irmak Sahnesi
Seranay Oğuz

Tiyatro Tarihinin Beş Dönemi Üzerine / Kamp Alanı
Çetin Ok

18.00 – 19.00 / Söyleşi

Tuluattan Doğaçlamaya Söyleşi / Kamp Alanı

19.00 – 20.15 / Sohbet

Reji / Kamp Alanı
Ragıp Yavuz

21.30 – 23.00 / Oyun

Bazı Kadınlar / Sığacık Kale İçi
Tiyatro Kalemi

23.30 – 00.30 / Tiyatro Sohbeti

Tiyatro Yayıncılığı
Nazif Uslu / Kamp Alanı

00.30 – 01.30 / Serbest Sahne

10 Ağustos / 5. Gün

10.00 – 12.00 – Atölye

Doğaçlama Tekniğiyle Karakter Yaratmak / Kamp Alanı
Burak Özbaykuş

Hikaye Anlatmak / Kamp Alanı
Cengiz Toraman

Oyunculuk Eğitiminde Yaratıcı Drama / Çağan Irmak Sahnesi
Kemal Oruç

Yazarlık Atölyesi / Kamp Alanı
Nimet Erdem

13.00 – 15.00 / Atölye

Queer Tango / Çağan Irmak Sahnesi
Faysal Tekoğlu

Mim Atölyesi / Kamp Alanı
İlker Kılıçer

Işık Atölyesi / Çağan Irmak Sahnesi
Yüksel Aymaz

Karakterin Dramatik Yazındaki Yolculuğu / Kamp Alanı
Kamer Yıldız Ok

Uygulamalı Rol Dramaturjisi / Kamp Alanı
Yasemin Tüzün

16.00 – 18.00 / Atölye

Ritüelden Oyuna Oyunculuk / Kamp Alanı
Hamit Demir

Doğaçlama Oyunculuk / Kamp Alanı
Burak Candan

Beden ve Diğer Şeyler / Çağan Irmak Sahnesi
Seranay Oğuz

Tiyatro Tarihinin Beş Dönemi Üzerine / Kamp Alanı
Çetin Ok

18.00 – 19.00 / Söyleşi

Tiyatroda Bir Olanak Olarak Dişil Dil
Ebru Atilla Sagay / Kamp Alanı

19.00 – 20.15 / Seminer

Yılmaz Tüzün / Kamp Alanı

21.00 – 21.30 / Ödül Töreni

Sığacık Kale İçi

21.30 – 23.00 / Konser ve Oyun

Ege Türküleri / Sığacık Kale İçi
Nebil Sayın

Doğaçlama Tiyatro
Bir Varmış Bir Yokmuş / Sığacık Kale İçi

23.30 – 00.30 / Tiyatro Sohbeti

Levent Üzümcü / Kamp Alanı

Sırtlanın Çadırlarınızı Geleceğe Işık Tutacağız!

Başvur!