05.08.2019 Pazartesi


Yerel Yönetimler ve Sanat Forumu

13.00-14.30 1.Oturum
“Yerel Yönetimler Gözünden Sanat”

15.00-16.30 2.Oturum
“Sanatçılar Gözünden Yerel Yönetimler”

16.30-17.30
Kahve Molası

17.30-18.30
Sonuç Yazımı

21.00 Oyun
Adalet Sizsiniz
Perdeci Oyuncuları

06.08.2019 Salı


10.00-12.00 Atölyeler
Ali Hakan Beşen – Oyunculuk Workshop
Şan Atölyesi – Çağrı Özgür Hün
Tango Atölyesi – Faysal Tekoğlu
Işık Atölyesi – Yüksel Aymaz
Oyunculuk Atölyesi – Nebil Sayın

13.00-15.00 Atölyeler
Reji Atölyesi – Orhan Alkaya
Yazarlık Atölyesi – Nimet Erdem
Resım Atölyesi – Burçak Gölgeli
Yaratıcı Drama – Kemal Oruç

15.30-17.30 Atölyeler
Meyerhold Oyunculuğu – Ayşe Emel Mesci
Dramaturgi Atölyesi – Sinem Özlek
Neşeli Ayaklar Dans – Meltem Yorulmaz
Sokak Tiyatrosu Sohbeti – Orhan Aydın

18.00-19.30 Seminer
“Ayinler Ne Kadar Masum?”
“Sahne Performansının Politikası”
Temel Demirer, Sibel Özbudun

21.00 Oyun, Sığacık Kale içi
Gölgesinde Çınarın
Samsun Sanat Tiyatrosu

23.00 Tiyatro Sohbeti
Necip Erarslan
Aysa Prodüksiyon Tiyatrosu

07.08.2019 Çarşamba


10.00-12.00 Atölyeler
Kısa Film Workshop – Işıl Özgentürk
Şan Atölyesi – Çağrı Özgür Hün
Tango Atölyesi – Faysal Tekoğlu
Işık Atölyesi – Yüksel Aymaz

13.30-15.30 Atölyeler
Reji Atölyesi – Orhan Alkaya
Yazarlık Atölyesi – Nimet Erdem
Resım Atölyesi – Burçak Gölgeli
Yaratıcı Drama – Kemal Oruç

16.00-18.00 Atölyeler
Meyerhold Oyunculuğu – Ayşe Emel Mesci
Dramaturgi Atölyesi – Sinem Özlek
Neşeli Ayaklar Dans – Meltem Yorulmaz
Oyunculuk Atölyesi – Yaşar Gündem

18.00 Kısa Oyun, Alternatif Sahne
Kız İsteme
İktisat Oyuncuları

21.00 Oyun, Sığacık Kale içi
DİKTAT
Gaziemir Belediye Tiyatrosu

23.00 Konser
Nebil Sayın ve Yolda Projesi

08.08.2019 Perşembe


10.00-12.00 Atölyeler
Kısa Film Workshop – Işıl Özgentürk
Şan Atölyesi – Çağrı Özgür Hün
Tango Atölyesi – Faysal Tekoğlu
Işık Atölyesi – Yüksel Aymaz

13.30-15.30 Atölyeler
Reji Atölyesi – Orhan Alkaya
Yazarlık Atölyesi – Nimet Erdem
Resım Atölyesi – Burçak Gölgeli
Yaratıcı Drama – Kemal Oruç

16.00-18.00 Atölyeler
Meyerhold Oyunculuğu – Ayşe Emel Mesci
Dramaturgi Atölyesi – Sinem Özlek
Neşeli Ayaklar Dans – Meltem Yorulmaz
Oyunculuk Atölyesi – Yaşar Gündem

18.00 Çocuk Oyunu
“Hamlet ve Paytak Şükrü”
Dünya Bir Sahnedir Tiyatro Topluluğu

19.15-20.15 Söyleşi
“Ege’de Tiyatro Festivalleri”
Onur Çatal, Metin Güler
Mehmet Küçükgunaydın, Burak Özbaykuş

21.00 Oyun, Sığacık Kale içi
Trom
Tiyaro Hemhal

23.00 Müzik Dinletisi, Alternatif Sahne
Sinan Serdaroğlu

09.08.2019 Cuma


10.00-12.00 Atölyeler
Kısa Film Workshop – Işıl Özgentürk
Şan Atölyesi – Çağrı Özgür Hün
Tango Atölyesi – Faysal Tekoğlu
Işık Atölyesi – Yüksel Aymaz

13.30-15.30 Atölyeler
Reji Atölyesi – Orhan Alkaya
Yazarlık Atölyesi – Nimet Erdem
Resım Atölyesi – Burçak Gölgeli
Yaratıcı Drama – Kemal Oruç

16.00-18.00 Atölyeler
Meyerhold Oyunculuğu – Ayşe Emel Mesci
Dramaturgi Atölyesi – Sinem Özlek
Neşeli Ayaklar Dans – Meltem Yorulmaz
Oyunculuk Atölyesi – Yaşar Gündem

19.15-20.15 Söyleşi
“Oynamak yada Oynamamak”
Levent Üzümcü, Cengiz Toraman

21.00 Oyun Sığacık Kale içi
Anlatılan Senın Hıkayendır
Levent Üzümcü

23.00 Oyun, Alternatif Sahne
Dirmit
Tıyatro Hemhal


Sırtlanın Çadırlarınızı Geleceğe Işık Tutacağız!

Başvur!